Menu

Výsledky krajského kola Geografickej olympiády pre základné školy,

kategória E a F v školskom roku 2016/17

 

KRAJSKÁ KOMISIA GEOGRAFICKEJ OLYMPIÁDY

V KOŠICIACH 26.04.2017

Základná škola, Tomášikova 138/31, Košice

   

kategória E

       

Poradie

Priezvisko a meno

Škola

Okres

t.č.

pr.č.

SPOLU

1

Čabrák Adam

ZŠ Krosnianska 4

Košice

55

39

94

2

Jakubov Bruno

ZŠ Ing. Kožucha, SNV

Spišská Nová Ves

53

37

90

3

Patlevič Miroslav

ZŠ Strážske

Michalovce

51

36

87

4

Očkaík Samuel S.

ZŠ Gemerská Poloma

Rožňava

49

36

85

5

Knut Samuel

ZŠ Bruselská 18

Košice

46

38

84

6

Petrová Lucia

ZŠ Nad Medzou, SNV

Spišská Nová Ves

47

36

83

7

Lach Adam

ZŠ a MŠ Maurerova, Krompachy

Spišská Nová Ves

45

37

82

8

Vu Mai Lucia

ZŠ Krymská

Michalovce

45

36

81

9

Vysoký Matúš

ZŠ Krosnianska 4

Košice

48

32

80

10

Obšatník Peter

ZŠ Bruselská 18

Košice

42

35

77

             

11

Mihalik Adam

ZŠ Školská 339/2, 076 14 Michaľany

Trebišov

39

34

73

12

Mešter Maroš

Nám. L. Novomeského 2

Košice

42

27

69

13

Kuruc Marek

ZŠ Dneperská 1

Košice

36

33

69

14

Jánošik Martin

SZŠ Dneperská 1

Košice

37

30

67

15

Imrich Michal

ZŠ Haniska

Košice - okolie

37

29

66

16

Kučáková Simona

Základná škola, Komenského

Trebišov

35

31

66

17

Znak Radko

ZŠ Zakarpatská 12, Rožňava

Rožňava

35

30

65

18

Saxa Michal

OGY Gelnica

Gelnica

35

30

65

19

Kurilla Filip

ZŠ Kluknava

Gelnica

33

32

65

20

Kendzior Richard

ZŠ Okružná

Michalovce

32

33

65

18

Dobranská Hana

ZŠ Kežmarská 28

Košice

32

33

65

22

Farkaš Matúš

G Alejová 1

Košice

33

31

64

23

Zatková Simona

Osemročné gymnázium, Komenského 3

Trebišov

31

31

62

24

Kurilla Jakub

ZŠ Považská 12

Košice

32

28

60

25

Demko Eduard

ZŠ Turňa n B

Košice - okolie

31

28

59

26

Doliňák Marcel

ZŠ Bernolákova 16

Košice

30

24

54

27

Bosnynaková Bianka

ZŠ Severná 2, Moldava

Košice - okolie

28

24

52

28

Horňáková Diana

ZŠ Kom. 6 Sobrance

Sobrance

23

24

47

29

Holubová Anna

ZŠ Kom. 6 Sobrance

Sobrance

20

24

44

30

Kánássy Martin

ZŠ Krosnianska 4

Košice

x

x

x

Doc. RNDr. Zdenko Hochmuth, CSc.

Predseda KK pre Košický kraj

 

 

KRAJSKÁ KOMISIA GEOGRAFICKEJ OLYMPIÁDY

V KOŠICIACH 26.04.2017

Základná škola, Tomášikova 138/31, Košice

   

kategória F

       

Poradie

Priezvisko a meno

Škola

Okres

t.č.

pr.č.

SPOLU

1

Černická Ema

ZŠ Bruselská 18, Košice

Košice

54

40

94

2

Čemanová Barbora

ZŠ Polianska 1, Košice

Košice

55

36

91

3

Vasky Matej

G Alejová 1

Košice

52

37

89

4

Žilavý Marek

Gym. Javorová, SNV

Spišská Nová Ves

50

38

88

5

Rovder Matej

ZŠ Okružná

Michalovce

48

40

88

6

Spišiak Roman

ZŠ Gemerská Poloma

Rožňava

54

33

87

7

Baláž Jakub

SG Dneperská 1

Košice

50

35

85

8

Kundrík Matej

ZŠ Krosnianska 4

Košice

45

36

81

9

Maňkoš Matej

ZŠ Bruselská 18, Košice

Košice

47

33

80

10

Ivanko Daniel

ZŠ Staničná 13

Košice

48

31

79

11

Zajacová Lucia

ZŠ Ing. Kožucha, SNV

Spišská Nová Ves

47

32

79

12

Bernátová Simona

ZŠ Malá Ida

Košice - okolie

52

26

78

13

Copková Alexandra

ZŠ Komenského 6 Sobrance

Sobrance

46

31

77

14

Gavroň Lukáš

ZŠ Levočská, SNV

Spišská Nová Ves

46

31

77

             

15

Bakajsa Šimon

ZŠ Rakovec nad Ondavou

Michalovce

45

29

74

16

Jánošíková Olívia

ZŠ Krosnianska 4

Košice

43

30

73

17

Hrešová Lívia

Gymnázium Sobrance

Sobrance

49

24

73

18

Ivan Martin

ZŠ Rakovec nad Ondavou

Michalovce

45

27

72

19

Nemčík Peter

ZŠ M.Lechkého, ul J.Pavla II.

Košice

43

29

72

20

Šlepkovská Ema

ZŠ Školská Michaľany

Trebišov

46

25

71

21

Uvegesova Csilla

ZŠ Turňa nad Bodvou

Košice - okolie

43

27

70

22

Nohaj Marek

ZŠ Rozhanovce

Košice - okolie

44

22

66

23

Szabó Kristián

ZŠ Veľká Ida

Košice - okolie

40

25

65

24

Toplanský Daniel

ZŠ Ul. pionierov, Rožňava

Rožňava

36

29

65

25

Kováč Maroš

ZŠ Janigova

Košice

38

26

64

26

Csiszár Branislav

ZŠsMŠ Prakovce

Gelnica

35

20

55

27

Varinský Adam

ZŠ Krosnianska 4,

Košice

41

6

47

28

Džavoronok Adam

SZŠ Slobody 1

Košice

x

x

x

 

 

Doc. RNDr. Zdenko Hochmuth, CSc.

Predseda KK pre Košický kraj

 

       

 

                                                                                                                                                                                                

                                                                                                                          

Kontakt

Ústav geografie

Prírodovedecká fakulta

UPJŠ  v Košiciach

Jesenná 5

040 01 Košice

48°43'43.57"S

21°14'53.80"V

na mape

 

tel.: +421-55-2342590

fax. +421-55-6222124

email: ug@upjs.sk

skupina Geografia, UPJŠ KE256px-Youtube icon.svginstagram

Kalendár

september 2017
Po Ut St Št Pi So Ne
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Aktuality

Žiadne udalosti
Go to top